niedziela, 16 października 2011

Rose Dream

*niedostępne* celem wykonania podobnego naszyjnika proszę o kontakt: katarzyna.kozera@op.pl lub gg 8797090


Bardzo elegancki i ekskluzywny naszyjnik wykonany przeze mnie od podstaw pracochłonną techniką wire wrapping, którego główną ozdobą jest przepięknej urody duża brioletta fasetowanego Kwarcu o barwie topazu różowego (2,5cmX1,2cm). Do wykonania tego niezwykłego naszyjnika użyłam głównie srebra najwyższej próby 999 oraz komponentów próby 930 i 925. Ten efektowny wisior zawieszony został na łańcuszku o ogniwach w kształcie rombów. Zapięcie naszyjnika również jest wykonane techniką wire-wrapping. Zarówno zapięcie jak i wisior zostały zoksydowane i wypolerowane co nadało projektowi szlachetności i przestrzenności.
Wisior mierzy 3,3cm na 2,2cm a tasiemka wraz z zapięciem ma długość 52cm.

Serdecznie polecam!
4 komentarze:

Agnieszka Czerkas pisze...

Kasiu, gdy oglądam te Twoje wisiory to dosłownie "dech w piersi zapiera". Wisiory są przepiękne ... brak mi słów. Od jakiegoś czasu obserwuję Twoje prace w Arsneo i jestem pod ogromnym wrażeniem. Za każdy razem zastanawiam się, jak to jest możliwe ... żeby w tak niewielkich formach pomieścić tak wiele maleńkich elementów. Jak Ty to robisz? Gratuluję talentu i umiejętności!!!
Sama próbuję techniki wire wrapping i wiem, że to wcale nie jest proste ... więc tym bardziej podziwiam! Uściski i powodzenia!

SweetCandyDreams pisze...

Wspaniały, taki czysty, elegancki, podoba mi się bardzo :)

Not to repeat Kamilla Woszczyk pisze...

Jestem pierwszy raz na Twojej stronie i bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Szalenie podobają mi się Twoje rzeczy. Szczerze gratuluję:)

Angel Design pisze...

Dziękuję dziewczyny!!! Jest mi bardzo miło gdy czytam tak przychylne opinie! :*

Prześlij komentarz