środa, 7 kwietnia 2010

 Blask perły

*Sprzedane*

Niezwykle efektowne, niepowtarzalne i okazałe kolczyki w greckim stylu z udziałem briolett Chalcedonu najwyższej jakości! Są to minerały klasy AA o szlifie basket (drobnym) w barwie błękitu oraz lawendy, a także pereł Keishi (naturalne perły!) w pięknym, ciemnym kolorze, mieniącym się w barwach benzyny. Zaprojektowane i wykonane w całości przeze mnie ze srebra próby 925 (tylko bigle), 930 oraz 999 pracochłonną techniką wire-wrapping. Wszystkie elementy kolczyków są kute. Biżuteria została poddana oksydzie (przyciemnieniu) oraz wypolerowana. Zawieszone zostały na biglach angielskich, które mogę na życzenie wymienić na inne. Wymiary: długość to ok. 7 cm z biglem, szerokość ok. 2,2 cm w najszerszym miejscu.

6 komentarze:

Aurus pisze...

Od dawna podziwam Twoje prace, technika Wire Wrapping - mi niestety zupełnie obca, coraz bardziej mnie zachwyca i zdumiewa szerokim spektrum możliwości. A Twoje projekty są takie delikatne, precyzyjne i lekkie - poprostu piękne!!!
bardzo załuję ze ja tak nie potrafię :(

Angel Design pisze...

dziękuję!!! rzeczywiście wire w. to mnóstwo możliwości ale z kolei ja mam problem z wprowadzeniem każdego pomysłu w życie gdyż nie mam jeszcze na tyle doświadczenia aby z każdym sobie poradzić:/ no ale ponoć praktyka czyni mistrza :D

101Milka pisze...

bardzo ładne, szkoda że ja nie umiem tak wrapować.

steufel pisze...

Wow, great earrings. regards Stefanie

skarbynatury-galeria pisze...

Przepiękne !! To mroźne połączenie pereł keishi i chalcedonu strasznie mi się podoba. A baza srebrna - boska ! Nie umiem :)

Angel Design pisze...

Pani Kasiu perełki Keishi są od Pani:)))) Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa!

Prześlij komentarz